תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | €1.08/― | €0.96 | ― | €1.15B/― | ― | ― | - | - | - |
27.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €1.08/€1.12 | €0.99 | 13.64% (+€0.13) | €1.17B/€1.18B | €140.08M | 740.27% (+€1.04B) | |||
28.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.04/€1.1 | €0.97 | 13.89% (+€0.13) | €1.15B/€1.17B | €128.51M | 813.89% (+€1.05B) | |||
28.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.99/€1.06 | €0.94 | 12.38% (+€0.12) | €1.09B/€1.12B | €356.11M | 213.70% (+€761.00M) | |||
12.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.92/€0.96 | €0.87 | 10.31% (+€0.09) | €1.02B/€1.05B | €90.75M | 1057.51% (+€959.72M) | |||
23.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.94/€0.99 | €0.93 | 5.77% (+€0.05) | €1.02B/€1.05B | €86.63M | 1110.66% (+€962.14M) | |||
24.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.89/€0.97 | €0.89 | 9.09% (+€0.08) | €983.87M/€1.02B | €98.29M | 939.87% (+€923.76M) | |||
24.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.88/€0.94 | €0.83 | 14.13% (+€0.12) | €960.66M/€982.59M | €132.81M | 639.84% (+€849.78M) | |||
13.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.86/€0.87 | €0.72 | 21.25% (+€0.15) | €920.32M/€929.77M | €59.37M | 1466.16% (+€870.41M) | |||
23.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.91/€0.93 | €0.82 | 14.29% (+€0.12) | €950.57M/€973M | €60.98M | 1495.59% (+€912.02M) |
ראו עוד