תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | €2.1/― | €1.9 | ― | €1.12B/― | ― | ― | - | - | - |
11.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.75/€1.8 | €1.64 | 9.25% (+€0.15) | €1.02B/€1.03B | €116.81M | 785.95% (+€918.07M) | - | - | |
10.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €1.78/€1.9 | €1.78 | 6.46% (+€0.12) | €1.03B/€1.06B | €120.64M | 774.58% (+€934.49M) | - | - | - |
12.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €1.66/€1.64 | €1.64 | 0.29% (<+€0.01) | €987.56M/€985.05M | €75.12M | 1211.32% (+€909.93M) | - | - | - |
11.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | €1.81/€1.78 | €1.87 | -4.92% (-€0.09) | €1.01B/€1B | €119.81M | 738.20% (+€884.41M) | - | - | - |
08.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €1.77/€1.64 | €1.86 | -11.62% (-€0.22) | €996.31M/€990.8M | €109.26M | 806.80% (+€881.53M) | - | - | - |
07.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | €1.83/€1.87 | €2.41 | -22.38% (-€0.54) | €1.01B/€996.55M | €120.64M | 726.02% (+€875.90M) | - | - | - |
10.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | €1.99/€1.86 | €2.09 | -11.38% (-€0.24) | €1.01B/€1.02B | €99.32M | 926.30% (+€919.99M) | - | - | - |
09.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | €2.26/€2.41 | €2.17 | 11.39% (+€0.25) | €1.01B/€1.03B | €152.87M | 574.37% (+€878.06M) | - | - | - |
11.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | €1.58/€2.09 | €1.88 | 11.13% (+€0.21) | €651.81M/€898.67M | €116.33M | 672.50% (+€782.33M) | - | - | - |
ראו עוד