תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.8/― | €1.59 | ― | €935.73M/― | ― | ― | - | - | - |
21.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.9/€1.27 | €0.88 | 44.66% (+€0.39) | €976.21M/€982.48M | €92.11M | 966.67% (+€890.38M) | |||
03.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €1.22/€1.84 | €1.28 | 43.87% (+€0.56) | €1.07B/€1.1B | €117.69M | 834.06% (+€981.63M) | |||
21.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €1/€0.96 | €1.76 | -45.63% (-€0.80) | €1B/€1.05B | €69.08M | 1420.99% (+€981.63M) | |||
22.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.82/€1.59 | €1.42 | 12.65% (+€0.18) | €997.22M/€1.03B | €115.99M | 785.29% (+€910.84M) | |||
22.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.73/€0.88 | €1.28 | -31.33% (-€0.40) | €1.01B/€1.02B | €64.82M | 1469.74% (+€952.63M) | |||
05.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €1.15/€1.28 | €1.62 | -21.05% (-€0.34) | €1.16B/€1.14B | €95.52M | 1097.32% (+€1.05B) | |||
22.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €1.42/€1.76 | €1.42 | 24.10% (+€0.34) | €1.21B/€1.2B | €133.9M | 797.45% (+€1.07B) | |||
23.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €1.48/€1.42 | €0.96 | 48.21% (+€0.46) | €1.21B/€1.2B | €106.61M | 1024.00% (+€1.09B) | |||
23.04.2024 | 2024 (רבעון 1) | €1.23/€1.28 | €0.83 | 54.64% (+€0.45) | €1.13B/€1.16B | €95.52M | 1112.50% (+€1.06B) |
ראו עוד