תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | CHF18.36/― | CHF20.24 | ― | CHF1.12B/― | ― | ― | - | - | - |
29.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF15.05/CHF14.43 | CHF22.88 | -36.94% (-CHF8.45) | CHF1.09B/CHF1.09B | CHF61.22M | 1675.65% (+CHF1.03B) | - | - | |
30.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF12.16/CHF53.17 | CHF6.84 | 676.77% (+CHF46.32) | CHF1.05B/CHF1.07B | CHF229.11M | 366.02% (+CHF838.60M) | - | - | |
30.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF10.75/CHF5.43 | CHF4.47 | 21.47% (+CHF0.96) | CHF1.03B/CHF1.01B | CHF23.72M | 4170.58% (+CHF989.46M) | - | - | |
25.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF11.52/CHF20.24 | CHF102.92 | -80.33% (-CHF82.68) | CHF1.07B/CHF1.03B | CHF88.7M | 1056.12% (+CHF936.80M) | - | - | |
29.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF9.21/CHF22.88 | CHF13.46 | 69.98% (+CHF9.42) | CHF1B/CHF1.05B | CHF100.15M | 946.74% (+CHF948.17M) | - | - | |
30.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF8.32/CHF6.84 | -CHF3.93 | 274.32% (+CHF10.77) | CHF963.43M/CHF996.61M | CHF29.94M | 3228.69% (+CHF966.67M) | - | - | |
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF8.85/CHF4.47 | CHF22.72 | -80.34% (-CHF18.26) | CHF982.53M/CHF955.74M | CHF19.46M | 4810.15% (+CHF936.28M) | - | - | |
26.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF18.13/CHF102.92 | CHF9.61 | 971.25% (+CHF93.31) | CHF1.04B/CHF1.02B | CHF446.84M | 128.55% (+CHF574.39M) | - | - | |
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF12.55/CHF13.46 | -CHF4.12 | 427.09% (+CHF17.58) | CHF1.01B/CHF989.55M | CHF59.02M | 1576.52% (+CHF930.53M) | - | - |
ראו עוד