תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF1.26/― | CHF1.18 | ― | CHF2.16B/― | ― | ― | - | - | - |
22.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1.11/CHF1.23 | CHF1.03 | 20.26% (+CHF0.21) | CHF2.08B/CHF2.07B | CHF239.38M | 764.24% (+CHF1.83B) | - | ||
22.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.95/CHF0.98 | CHF0.91 | 7.27% (+CHF0.07) | CHF1.89B/CHF1.9B | CHF175.53M | 980.78% (+CHF1.72B) | |||
11.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF1.03/CHF1.02 | CHF0.96 | 6.30% (+CHF0.06) | CHF1.91B/CHF1.93B | CHF210.28M | 818.11% (+CHF1.72B) | |||
21.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF1.12/CHF1.18 | CHF1.09 | 7.75% (+CHF0.08) | CHF1.99B/CHF1.98B | CHF229.99M | 758.76% (+CHF1.75B) | |||
23.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF1/CHF1.03 | CHF1 | 2.57% (+CHF0.03) | CHF1.91B/CHF1.94B | CHF234.5M | 729.23% (+CHF1.71B) | - | ||
23.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.89/CHF0.91 | CHF0.83 | 10.04% (+CHF0.08) | CHF1.82B/CHF1.87B | CHF202.16M | 822.60% (+CHF1.66B) | - | ||
12.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.99/CHF0.96 | CHF0.88 | 9.63% (+CHF0.08) | CHF1.86B/CHF1.84B | -CHF159.91M | 1253.18% (+CHF2.00B) | - | ||
23.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF1.04/CHF1.09 | CHF0.94 | 15.65% (+CHF0.15) | CHF1.84B/CHF1.86B | CHF245.12M | 659.14% (+CHF1.62B) | - | ||
24.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.93/CHF1 | CHF0.8 | 25.68% (+CHF0.20) | CHF1.77B/CHF1.79B | CHF219.86M | 716.10% (+CHF1.57B) | - |
ראו עוד