תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF3.86/― | CHF3.06 | ― | CHF4.53B/― | ― | ― | - | - | - |
23.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF3.52/CHF5.05 | CHF3.32 | 52.24% (+CHF1.73) | CHF4.49B/CHF4.65B | CHF682.22M | 581.36% (+CHF3.97B) | |||
30.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF3.44/CHF3.98 | CHF3.6 | 10.55% (+CHF0.38) | CHF4.45B/CHF4.43B | CHF579.8M | 664.67% (+CHF3.85B) | |||
11.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF3.36/CHF3.88 | CHF2.84 | 36.63% (+CHF1.04) | CHF4.52B/CHF4.56B | CHF306.42M | 1389.76% (+CHF4.26B) | |||
28.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF2.76/CHF3.06 | CHF2.42 | 26.28% (+CHF0.64) | CHF4.34B/CHF4.37B | CHF282.47M | 1446.49% (+CHF4.09B) | |||
22.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF2.37/CHF3.32 | CHF1.91 | 74.03% (+CHF1.41) | CHF4.26B/CHF4.35B | CHF237.87M | 1730.21% (+CHF4.12B) | |||
29.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF2.58/CHF3.6 | CHF2.66 | 35.40% (+CHF0.94) | CHF4.24B/CHF4.31B | CHF335.33M | 1186.45% (+CHF3.98B) | |||
12.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF2.44/CHF2.84 | CHF2.21 | 28.36% (+CHF0.63) | CHF4.27B/CHF4.19B | CHF262.65M | 1494.97% (+CHF3.93B) | |||
29.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF1.95/CHF2.42 | CHF1.19 | 103.47% (+CHF1.23) | CHF4.17B/CHF4.23B | CHF389.84M | 985.17% (+CHF3.84B) | |||
24.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF1.58/CHF1.91 | CHF1.19 | 60.42% (+CHF0.72) | CHF4.12B/CHF4.21B | CHF213.92M | 1870.27% (+CHF4.00B) |
ראו עוד