תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF1.29/― | CHF1.18 | ― | CHF3.09B/― | ― | ― | - | - | - |
29.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1/CHF1.3 | CHF0.89 | 45.37% (+CHF0.40) | CHF3.28B/CHF3.27B | CHF290.15M | 1027.44% (+CHF2.98B) | |||
29.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.49/CHF0.66 | CHF0.62 | 6.67% (+CHF0.04) | CHF3.1B/CHF3.18B | CHF49.23M | 6353.69% (+CHF3.13B) | |||
04.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF1.06/CHF1.16 | CHF1.23 | -5.37% (-CHF0.07) | CHF3.12B/CHF3.04B | CHF130.66M | 2229.08% (+CHF2.91B) | |||
04.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF1.03/CHF1.18 | CHF1.01 | 17.21% (+CHF0.17) | CHF3.11B/CHF3.1B | CHF42.45M | 7207.39% (+CHF3.06B) | |||
29.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.38/CHF0.89 | CHF0.9 | -0.92% (>-CHF0.01) | CHF3.3B/CHF3.26B | CHF84.16M | 3771.64% (+CHF3.17B) | |||
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.54/CHF0.62 | CHF0.46 | 33.93% (+CHF0.16) | CHF3.05B/CHF3.09B | CHF74.66M | 4042.26% (+CHF3.02B) | |||
05.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF1.05/CHF1.23 | CHF0.76 | 61.96% (+CHF0.47) | CHF2.96B/CHF3.07B | CHF160.97M | 1808.93% (+CHF2.91B) | |||
29.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.92/CHF1.01 | CHF0.87 | 16.19% (+CHF0.14) | CHF3.13B/CHF3.1B | CHF75.24M | 4017.78% (+CHF3.02B) | |||
30.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.69/CHF0.9 | -CHF0.09 | 1090.91% (+CHF0.99) | CHF3.32B/CHF3.32B | -CHF15.86M | 21060.42% (+CHF3.34B) |
ראו עוד