תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF1.4/― | CHF1.32 | ― | CHF6.93B/― | ― | ― | - | - | - |
30.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.84/CHF0.93 | CHF0.76 | 22.83% (+CHF0.17) | CHF5.97B/CHF5.76B | CHF969.64M | 494.29% (+CHF4.79B) | |||
30.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF1/CHF1.09 | CHF1.02 | 7.32% (+CHF0.07) | CHF6.67B/CHF6.94B | CHF1.12B | 519.25% (+CHF5.82B) | |||
19.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.46/CHF0.45 | CHF0.41 | 10.00% (+CHF0.04) | CHF5.04B/CHF5.77B | CHF343.59M | 1578.13% (+CHF5.42B) | |||
30.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF1.25/CHF1.32 | CHF1.18 | 11.89% (+CHF0.14) | CHF6.29B/CHF6.46B | CHF1.41B | 357.22% (+CHF5.05B) | |||
31.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.72/CHF0.76 | CHF0.9 | -15.60% (-CHF0.14) | CHF5.26B/CHF5.76B | CHF726.82M | 692.39% (+CHF5.03B) | |||
01.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.99/CHF1.02 | CHF0.85 | 19.42% (+CHF0.17) | CHF5.91B/CHF6.42B | CHF1.1B | 482.83% (+CHF5.32B) | |||
20.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.42/CHF0.41 | CHF0.53 | -21.88% (-CHF0.12) | CHF4.87B/CHF5.24B | CHF441.05M | 1087.45% (+CHF4.80B) | |||
31.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF1.1/CHF1.18 | CHF1.17 | 0.70% (<+CHF0.01) | CHF5.9B/CHF6.01B | CHF1.27B | 373.88% (+CHF4.74B) | |||
01.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.77/CHF0.9 | CHF0.65 | 37.97% (+CHF0.25) | CHF5.04B/CHF5.34B | CHF993.6M | 437.24% (+CHF4.34B) |
ראו עוד