תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | /― | CHF1.66 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
31.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1.74/CHF1.68 | CHF1.29 | 30.77% (+CHF0.40) | CHF1.39B/CHF1.51B | CHF30.22M | 4884.37% (+CHF1.48B) | - | - | - |
02.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | /CHF1.66 | CHF0.82 | 102.12% (+CHF0.84) | /CHF1.6B | CHF74.93M | 2037.97% (+CHF1.53B) | - | - | - |
30.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF1.47/CHF1.29 | CHF2.37 | -45.63% (-CHF1.08) | CHF1.5B/CHF1.54B | CHF6.42M | 23857.14% (+CHF1.53B) | - | - | - |
27.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | /CHF0.82 | CHF1.76 | -53.43% (-CHF0.94) | /CHF1.61B | CHF36.9M | 4253.47% (+CHF1.57B) | - | - | - |
24.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF2.25/CHF2.37 | CHF2.36 | 0.46% (+CHF0.01) | CHF1.74B/CHF1.61B | CHF94.55M | 1600.98% (+CHF1.51B) | - | - | - |
28.02.2024 | 2023 (רבעון 4) | /CHF1.76 | CHF2.03 | -13.24% (-CHF0.27) | /CHF1.73B | CHF78.96M | 2087.74% (+CHF1.65B) | - | - | - |
26.07.2023 | 2023 (רבעון 2) | CHF3.25/CHF2.36 | CHF2.35 | 0.37% (<+CHF0.01) | CHF1.6B/CHF1.65B | CHF76.91M | 2051.49% (+CHF1.58B) | - | - | - |
27.02.2023 | 2022 (רבעון 4) | CHF2.05/CHF2.03 | CHF2.87 | -29.08% (-CHF0.83) | /CHF1.62B | CHF55.16M | 2834.92% (+CHF1.56B) | - | - | - |
01.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | CHF1.79/CHF2.35 | CHF1.9 | 23.74% (+CHF0.45) | CHF959.94M/CHF1.46B | CHF89.01M | 1543.71% (+CHF1.37B) | - | - | - |
ראו עוד