תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08.02.2027 | 2027 (רבעון 2) | CHF0.08/― | CHF0.08 | ― | CHF1.19B/― | ― | ― | - | - | - |
16.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | CHF0.06/CHF0.07 | CHF0.05 | 33.72% (+CHF0.02) | CHF1.17B/CHF1.17B | CHF73.47M | 1496.85% (+CHF1.10B) | |||
15.02.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.07/CHF0.08 | CHF0.07 | 20.35% (+CHF0.01) | CHF1.18B/CHF1.2B | CHF135.94M | 780.43% (+CHF1.06B) | |||
17.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.05/CHF0.05 | CHF0.05 | -6.52% (>-CHF0.01) | CHF1.05B/CHF1.1B | CHF40.49M | 2614.29% (+CHF1.06B) | |||
16.02.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.07/CHF0.07 | CHF0.07 | -12.40% (>-CHF0.01) | CHF1.12B/CHF1.14B | CHF134.79M | 745.06% (+CHF1.00B) | |||
11.08.2024 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.06/CHF0.05 | CHF0.06 | -14.81% (>-CHF0.01) | CHF1.12B/CHF1.05B | CHF97.76M | 978.11% (+CHF956.23M) | |||
11.02.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.07/CHF0.07 | CHF0.05 | 40.22% (+CHF0.02) | CHF1.1B/CHF1.12B | CHF137.1M | 716.03% (+CHF981.69M) | |||
13.08.2023 | 2023 (רבעון 4) | CHF0.07/CHF0.06 | CHF0.08 | -26.03% (-CHF0.02) | CHF1.01B/CHF1.03B | CHF111.07M | 824.48% (+CHF915.74M) | |||
12.02.2023 | 2023 (רבעון 2) | CHF0.08/CHF0.05 | CHF0.08 | -34.29% (-CHF0.03) | CHF946.73M/CHF962.02M | CHF48.59M | 1879.76% (+CHF913.43M) | |||
07.08.2022 | 2022 (רבעון 4) | CHF0.11/CHF0.08 | CHF0.08 | 2.10% (<+CHF0.01) | CHF1.25B/CHF877.44M | CHF148.15M | 492.27% (+CHF729.29M) | - | - | - |
ראו עוד