תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | CHF0.15/― | CHF0.26 | ― | CHF7.18B/― | ― | ― | - | - | - |
25.02.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.36/CHF0.38 | CHF0.36 | 7.94% (+CHF0.03) | CHF7.34B/CHF7.19B | CHF522.74M | 1274.70% (+CHF6.66B) | |||
27.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.26/CHF0.26 | CHF0.2 | 30.62% (+CHF0.06) | CHF6.57B/CHF6.47B | CHF385.42M | 1579.33% (+CHF6.09B) | |||
26.02.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.34/CHF0.36 | CHF0.29 | 22.33% (+CHF0.06) | CHF6.74B/CHF6.76B | CHF521.61M | 1195.34% (+CHF6.24B) | |||
28.08.2024 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.22/CHF0.2 | CHF0.24 | -15.44% (-CHF0.04) | CHF6.2B/CHF6.02B | CHF215.88M | 2690.05% (+CHF5.81B) | |||
21.02.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.3/CHF0.29 | CHF0.3 | -3.92% (-CHF0.01) | CHF6.27B/CHF6.19B | CHF493.35M | 1155.21% (+CHF5.70B) | |||
23.08.2023 | 2023 (רבעון 4) | CHF0.24/CHF0.24 | -CHF0.12 | 295.81% (+CHF0.36) | CHF7.25B/CHF5.51B | CHF419.89M | 1211.31% (+CHF5.09B) | |||
22.02.2023 | 2023 (רבעון 2) | CHF0.32/CHF0.3 | -CHF0.28 | 208.06% (+CHF0.58) | CHF5.22B/CHF5.53B | CHF566.82M | 874.88% (+CHF4.96B) | |||
24.08.2022 | 2022 (רבעון 4) | -CHF0.11/-CHF0.12 | -CHF0.13 | 5.70% (<+CHF0.01) | CHF3.21B/CHF3.23B | -CHF228.31M | 1513.86% (+CHF3.46B) | - | - | - |
23.02.2022 | 2022 (רבעון 2) | -CHF0.39/-CHF0.28 | -CHF0.23 | -22.47% (-CHF0.05) | CHF2.38B/CHF1.42B | -CHF257.7M | 649.34% (+CHF1.67B) | - | - | - |
ראו עוד