דלגו לתוכן

דוחות כספיים של מניית PUMA SE NPV

נתוני רווח

תאריך דוח
29.07.26
לפני פתיחה (לא מאושר)
סיום תקופה
2026 (רבעון 2)
תחזית קונצנזוס לרווח למניה
-0.47
רווח למניה בשנה שעברה
-1.53
אותו רבעון בשנה שעברה
קנייה מתונה
מבוסס על 12 דירוגי אנליסטים

רווחים, הכנסות, תאריכים והיסטוריה של PUMA SE NPV

דוחות קודמים של PUMA SE NPV

תאריך דוח
רבעון כספי
תחזית / רווח למניה
רווח למניה בשנה שעברה
שינוי שנתי ב-EPS
תחזית / הכנסה
הכנסה בשנה שעברה
שינוי שנתי בהכנסה
הודעה לעיתונות
מצגת
השמעת תמלול
29.07.2026
2026 (רבעון 2)
-CHF0.47/
-CHF1.53
CHF1.52B/
-
-
-
30.04.2026
2026 (רבעון 1)
-CHF0.08/CHF0.16
CHF0
CHF1.67B/CHF1.71B
CHF24.27M
6933.21% (+CHF1.68B)
26.02.2026
2025 (רבעון 4)
-CHF1.85/-CHF2.08
CHF0.15
-1518.75% (-CHF2.23)
CHF1.36B/CHF1.21B
-CHF306.81M
494.72% (+CHF1.52B)
30.10.2025
2025 (רבעון 3)
-CHF0.41/-CHF0.38
CHF0.79
-148.84% (-CHF1.17)
CHF1.82B/CHF1.79B
-CHF57.06M
3239.17% (+CHF1.85B)
31.07.2025
2025 (רבעון 2)
-CHF0.76/-CHF1.53
CHF0.26
-696.43% (-CHF1.79)
CHF1.82B/CHF1.78B
-CHF226.21M
886.32% (+CHF2.00B)
-
08.05.2025
2025 (רבעון 1)
CHF0.08/CHF0
CHF0.53
CHF1.87B/CHF1.9B
CHF457.92K
415100.00% (+CHF1.90B)
12.03.2025
2024 (רבעון 4)
CHF0.18/CHF0.15
<CHF0.01
1500.00% (+CHF0.14)
CHF2.09B/CHF2.1B
CHF22.44M
9244.49% (+CHF2.07B)
06.11.2024
2024 (רבעון 3)
CHF0.82/CHF0.79
CHF0.81
-2.27% (-CHF0.02)
CHF2.16B/CHF2.11B
CHF117.05M
1706.10% (+CHF2.00B)
-
07.08.2024
2024 (רבעון 2)
CHF0.4/CHF0.26
CHF0.34
-24.32% (-CHF0.08)
CHF1.98B/CHF1.94B
CHF38.37M
4953.22% (+CHF1.90B)
-
08.05.2024
2024 (רבעון 1)
CHF0.5/CHF0.53
CHF0.71
-25.64% (-CHF0.18)
CHF1.92B/CHF1.93B
CHF79.95M
2308.13% (+CHF1.85B)
-
הטבלה מציגה תאריכי פרסום דוחות אחרונים והאם תחזית הרווח למניה הוכתה או הוחמצה. כמו כן מוצג השינוי בתחזית וברווח למניה לעומת השנה הקודמת.
עקף את התחזיתהחמיץ את התחזית

שאלות נפוצות

PUMA SE NPV מתוכננת לדווח על רווחים ב-29.07.26, לפני פתיחה (לא מאושר).
תחזית ה-EPS של PUMA SE NPV לרבעון הפיסקלי 2026 (Q2) היא -0.47.
תוכלו לראות אילו חברות מדווחות היום ביומן דוחות כספיים שלנו.