דלגו לתוכן

דוחות כספיים של מניית NVR

נתוני רווח

תאריך דוח
22.10.26
לפני פתיחה (לא מאושר)
סיום תקופה
2026 (רבעון 3)
תחזית קונצנזוס לרווח למניה
84.88
רווח למניה בשנה שעברה
92.78
אותו רבעון בשנה שעברה
החזק
מבוסס על 5 דירוגי אנליסטים

רווחים, הכנסות, תאריכים והיסטוריה של NVR

דוחות קודמים של NVR

תאריך דוח
רבעון כספי
תחזית / רווח למניה
רווח למניה בשנה שעברה
שינוי שנתי ב-EPS
תחזית / הכנסה
הכנסה בשנה שעברה
שינוי שנתי בהכנסה
הודעה לעיתונות
מצגת
השמעת תמלול
22.10.2026
2026 (רבעון 3)
CHF84.88/―
CHF92.78
―
CHF2.12B/―
―
―
-
-
-
23.07.2026
2026 (רבעון 2)
CHF74.32/CHF69.35
CHF89.65
-22.65% (-CHF20.30)
CHF1.98B/CHF1.89B
CHF195.3M
868.12% (+CHF1.70B)
-
-
22.04.2026
2026 (רבעון 1)
CHF63.92/CHF55.97
CHF78.32
-28.55% (-CHF22.36)
CHF1.69B/CHF1.52B
CHF163.83M
828.97% (+CHF1.36B)
-
-
28.01.2026
2025 (רבעון 4)
CHF87.47/CHF100.38
CHF115.57
-13.14% (-CHF15.19)
CHF2.05B/CHF2.18B
CHF300.49M
624.46% (+CHF1.88B)
-
-
22.10.2025
2025 (רבעון 3)
CHF90.32/CHF92.78
CHF107.78
-13.92% (-CHF15.01)
CHF2.11B/CHF2.12B
CHF283.04M
650.47% (+CHF1.84B)
-
-
-
23.07.2025
2025 (רבעון 2)
CHF87.72/CHF89.65
CHF99.68
-10.07% (-CHF10.04)
CHF2.07B/CHF2.11B
CHF275.64M
666.56% (+CHF1.84B)
-
-
22.04.2025
2025 (רבעון 1)
CHF87.61/CHF78.32
CHF96.15
-18.54% (-CHF17.82)
CHF1.95B/CHF1.93B
CHF247.43M
678.79% (+CHF1.68B)
-
-
28.01.2025
2024 (רבעון 4)
CHF106.83/CHF115.57
CHF100.4
15.11% (+CHF15.17)
CHF2.32B/CHF2.29B
CHF377.81M
506.59% (+CHF1.91B)
-
-
22.10.2024
2024 (רבעון 3)
CHF108.2/CHF107.78
CHF103.46
4.18% (+CHF4.33)
CHF2.24B/CHF2.21B
CHF354.59M
522.26% (+CHF1.85B)
-
-
23.07.2024
2024 (רבעון 2)
CHF100.11/CHF99.68
CHF96.25
3.56% (+CHF3.43)
CHF2.12B/CHF2.11B
CHF331.12M
538.08% (+CHF1.78B)
-
-
הטבלה מציגה תאריכי פרסום דוחות אחרונים והאם תחזית הרווח למניה הוכתה או הוחמצה. כמו כן מוצג השינוי בתחזית וברווח למניה לעומת השנה הקודמת.
עקף את התחזיתהחמיץ את התחזית

שאלות נפוצות

NVR מתוכננת לדווח על רווחים ב-22.10.26, לפני פתיחה (לא מאושר).
תחזית ה-EPS של NVR לרבעון הפיסקלי 2026 (Q3) היא 84.88.
תוכלו לראות אילו חברות מדווחות היום ביומן דוחות כספיים שלנו.