תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26.01.2027 | 2026 (רבעון 4) | CHF1.65/― | CHF1.49 | ― | CHF5.16B/― | ― | ― | - | - | - |
20.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF1.94/CHF2.04 | CHF1.78 | 14.16% (+CHF0.25) | CHF5.38B/CHF5.36B | CHF1.12B | 379.53% (+CHF4.24B) | |||
21.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1.83/CHF1.95 | CHF1.76 | 11.11% (+CHF0.20) | CHF5.21B/CHF5.29B | CHF759.71M | 596.68% (+CHF4.53B) | |||
21.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF1.61/CHF1.74 | CHF1.53 | 13.83% (+CHF0.21) | CHF4.89B/CHF4.91B | CHF531.71M | 823.43% (+CHF4.38B) | |||
20.01.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF1.46/CHF1.49 | CHF1.37 | 8.93% (+CHF0.12) | CHF4.89B/CHF4.99B | CHF469.83M | 962.91% (+CHF4.52B) | |||
21.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF1.69/CHF1.78 | CHF1.61 | 10.61% (+CHF0.17) | CHF5.09B/CHF5.31B | CHF679.09M | 681.41% (+CHF4.63B) | |||
18.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF1.64/CHF1.76 | CHF1.57 | 11.92% (+CHF0.19) | CHF4.98B/CHF5.17B | CHF588.71M | 777.46% (+CHF4.58B) | |||
22.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF1.45/CHF1.53 | CHF1.95 | -21.34% (-CHF0.42) | CHF4.69B/CHF4.85B | CHF908.71M | 433.51% (+CHF3.94B) | |||
21.01.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF1.35/CHF1.37 | CHF1.65 | -16.96% (-CHF0.28) | CHF4.71B/CHF4.89B | CHF592.78M | 725.55% (+CHF4.30B) | |||
22.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF1.55/CHF1.61 | CHF1.82 | -11.65% (-CHF0.21) | CHF4.93B/CHF5.12B | CHF1.12B | 358.75% (+CHF4.01B) |
ראו עוד