תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF8/― | CHF7.83 | ― | CHF8.03B/― | ― | ― | - | - | - |
29.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF7.19/CHF8.26 | CHF8.44 | -2.05% (-CHF0.17) | CHF7.94B/CHF8.07B | CHF214.23M | 3665.88% (+CHF7.85B) | |||
29.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF5.67/CHF6.05 | CHF6.31 | -4.18% (-CHF0.26) | CHF7.6B/CHF7.64B | CHF82.73M | 9134.46% (+CHF7.56B) | |||
11.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF6.68/CHF5.55 | CHF6.42 | -13.48% (-CHF0.87) | CHF7.58B/CHF7.58B | CHF112.72M | 6623.54% (+CHF7.47B) | |||
22.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF7.06/CHF7.83 | CHF6.76 | 15.71% (+CHF1.06) | CHF7.8B/CHF7.97B | CHF178.89M | 4356.84% (+CHF7.79B) | |||
29.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF7.61/CHF8.44 | CHF6.48 | 30.11% (+CHF1.95) | CHF7.87B/CHF7.9B | CHF211.02M | 3641.90% (+CHF7.69B) | |||
23.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF6.48/CHF6.31 | CHF5.03 | 25.37% (+CHF1.28) | CHF7.66B/CHF7.56B | CHF172.62M | 4281.05% (+CHF7.39B) | |||
12.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF5.9/CHF6.42 | CHF6.79 | -5.46% (-CHF0.37) | CHF7.48B/CHF7.6B | CHF178.14M | 4165.54% (+CHF7.42B) | |||
23.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF6.26/CHF6.76 | CHF7.62 | -11.24% (-CHF0.86) | CHF7.8B/CHF7.6B | CHF172.29M | 4309.85% (+CHF7.43B) | |||
01.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF5.77/CHF6.48 | CHF8.99 | -27.86% (-CHF2.50) | CHF7.66B/CHF7.61B | CHF176.5M | 4209.90% (+CHF7.43B) |
ראו עוד