תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | CHF0.52/― | CHF0.49 | ― | CHF1.15B/― | ― | ― | - | - | - |
23.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF0.45/CHF0.47 | CHF0.41 | 14.00% (+CHF0.06) | CHF1.01B/CHF1.02B | CHF109.83M | 825.63% (+CHF906.77M) | - | - | - |
24.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.42/CHF0.35 | CHF0.4 | -12.64% (-CHF0.05) | CHF1.01B/CHF940.92M | CHF83.62M | 1025.28% (+CHF857.30M) | - | - | - |
29.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.32/CHF0.26 | CHF0.29 | -7.42% (-CHF0.02) | CHF924.86M/CHF837.92M | CHF62.02M | 1251.04% (+CHF775.90M) | - | - | - |
05.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.45/CHF0.49 | CHF0.43 | 13.83% (+CHF0.06) | CHF1.09B/CHF1.07B | CHF112.69M | 852.50% (+CHF960.67M) | - | - | - |
23.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.38/CHF0.41 | CHF0.39 | 5.48% (+CHF0.02) | CHF959.57M/CHF912.49M | CHF95.8M | 852.50% (+CHF816.69M) | - | - | - |
24.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.35/CHF0.4 | CHF0.39 | 1.87% (<+CHF0.01) | CHF937.27M/CHF971.28M | CHF92.66M | 948.21% (+CHF878.62M) | - | - | - |
24.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.27/CHF0.29 | CHF0.24 | 17.42% (+CHF0.04) | CHF849.59M/CHF907.88M | CHF67.83M | 1238.37% (+CHF840.04M) | - | - | - |
07.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.41/CHF0.43 | CHF0.39 | 11.90% (+CHF0.05) | CHF1.08B/CHF1.12B | CHF99.95M | 1019.58% (+CHF1.02B) | - | - | - |
25.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.38/CHF0.39 | CHF0.32 | 20.00% (+CHF0.06) | CHF977.17M/CHF987.43M | CHF93.31M | 958.26% (+CHF894.13M) | - | - | - |
ראו עוד