תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02.12.2026 | 2026 (רבעון 4) | CHF0.31/― | CHF0.26 | ― | CHF2.62B/― | ― | ― | - | - | - |
27.08.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF0.29/CHF0.31 | CHF0.29 | 5.71% (+CHF0.02) | CHF2.51B/CHF2.45B | CHF49.2M | 4870.85% (+CHF2.40B) | |||
28.05.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.29/CHF0.33 | CHF0.29 | 14.29% (+CHF0.04) | CHF2.45B/CHF2.46B | CHF130.06M | 1787.68% (+CHF2.33B) | |||
26.02.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.27/CHF0.28 | CHF0.29 | -2.86% (>-CHF0.01) | CHF2.53B/CHF2.5B | CHF150.16M | 1565.18% (+CHF2.35B) | |||
04.12.2025 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.25/CHF0.26 | CHF0.35 | -23.81% (-CHF0.08) | CHF2.66B/CHF2.63B | -CHF46.37M | 5774.80% (+CHF2.68B) | |||
28.08.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.33/CHF0.29 | CHF0.31 | -5.41% (-CHF0.02) | CHF2.46B/CHF2.5B | CHF151.76M | 1550.62% (+CHF2.35B) | |||
30.05.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.28/CHF0.29 | CHF0.31 | -7.89% (-CHF0.02) | CHF2.4B/CHF2.39B | CHF148.68M | 1510.30% (+CHF2.25B) | |||
27.02.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.31/CHF0.29 | CHF0.34 | -14.63% (-CHF0.05) | CHF2.43B/CHF2.47B | CHF140.88M | 1652.20% (+CHF2.33B) | |||
04.12.2024 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.35/CHF0.35 | CHF0.35 | 0.00% (CHF0.00) | CHF2.6B/CHF2.59B | CHF181.87M | 1325.14% (+CHF2.41B) | |||
04.09.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.3/CHF0.31 | CHF0.33 | -7.50% (-CHF0.02) | CHF2.43B/CHF2.39B | CHF145.94M | 1540.31% (+CHF2.25B) |
ראו עוד