תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.07.2026 | 2026 (רבעון 4) | CHF0.64/― | CHF0.58 | ― | CHF3.59B/― | ― | ― | - | - | - |
18.03.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF0.57/CHF0.5 | CHF0.78 | -36.00% (-CHF0.28) | CHF3.44B/CHF3.46B | CHF236.28M | 1363.77% (+CHF3.22B) | |||
17.12.2025 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.8/CHF0.86 | CHF1.09 | -21.43% (-CHF0.23) | CHF3.73B/CHF3.79B | CHF321.96M | 1076.95% (+CHF3.47B) | |||
17.09.2025 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.64/CHF0.67 | CHF0.83 | -19.63% (-CHF0.16) | CHF3.54B/CHF3.52B | CHF938.74M | 275.15% (+CHF2.58B) | |||
25.06.2025 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.55/CHF0.58 | CHF0.79 | -26.73% (-CHF0.21) | CHF3.57B/CHF3.55B | CHF221M | 1507.13% (+CHF3.33B) | |||
19.03.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.75/CHF0.78 | CHF0.91 | -14.53% (-CHF0.13) | CHF3.86B/CHF3.77B | CHF487.69M | 674.01% (+CHF3.29B) | |||
18.12.2024 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.95/CHF1.09 | CHF0.97 | 12.00% (+CHF0.12) | CHF4.01B/CHF4.08B | CHF620.29M | 558.55% (+CHF3.46B) | |||
18.09.2024 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.83/CHF0.83 | CHF0.85 | -1.83% (-CHF0.02) | CHF3.74B/CHF3.78B | CHF452.06M | 736.02% (+CHF3.33B) | - | ||
26.06.2024 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.77/CHF0.79 | CHF0.87 | -9.82% (-CHF0.09) | CHF3.78B/CHF3.67B | CHF434.6M | 745.54% (+CHF3.24B) | - | - | |
20.03.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.81/CHF0.91 | CHF0.76 | 20.62% (+CHF0.16) | CHF3.87B/CHF3.98B | CHF522.38M | 660.96% (+CHF3.45B) |
ראו עוד