תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF0.48/― | CHF0.21 | ― | CHF1.03B/― | ― | ― | - | - | - |
06.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.2/CHF0.02 | CHF1.25 | -98.68% (-CHF1.24) | CHF784.94M/CHF769.47M | CHF4.12M | 18580.00% (+CHF765.35M) | - | ||
07.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | -CHF0.03/CHF0.18 | CHF0.07 | 144.44% (+CHF0.11) | CHF563.03M/CHF585.75M | CHF46.96M | 1147.37% (+CHF538.79M) | - | ||
26.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.3/CHF0.27 | -CHF0.83 | 132.93% (+CHF1.10) | CHF1.28B/CHF1.33B | CHF274.34M | 383.18% (+CHF1.05B) | - | ||
05.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.21/CHF0.21 | CHF0.39 | -45.49% (-CHF0.18) | CHF856.02M/CHF893.87M | CHF10.71M | 8246.15% (+CHF883.16M) | - | ||
07.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.53/CHF1.25 | CHF0.08 | 1420.00% (+CHF1.17) | CHF1.03B/CHF1.1B | CHF314.71M | 251.05% (+CHF790.06M) | - | ||
07.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | -CHF0.08/CHF0.07 | CHF0.26 | -71.88% (-CHF0.19) | CHF345.58M/CHF368.26M | CHF18.12M | 1931.82% (+CHF350.13M) | - | ||
27.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.31/-CHF0.83 | CHF0.21 | -500.80% (-CHF1.03) | CHF1.1B/CHF961.42M | -CHF204.31M | 570.56% (+CHF1.17B) | - | ||
07.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.17/CHF0.39 | CHF0.41 | -3.05% (-CHF0.01) | CHF766.76M/CHF750.52M | CHF96.39M | 678.63% (+CHF654.13M) | - | ||
08.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.26/CHF0.08 | CHF0.4 | -79.17% (-CHF0.31) | CHF832.85M/CHF813.96M | CHF19.77M | 4016.67% (+CHF794.18M) | - |
ראו עוד