תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF2.17/― | CHF3.03 | ― | CHF1.28B/― | ― | ― | - | - | - |
06.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.87/CHF0.69 | CHF1.11 | -37.50% (-CHF0.42) | CHF1.03B/CHF1.1B | CHF63.79M | 1617.80% (+CHF1.03B) | - | - | - |
05.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | -CHF0.23/-CHF0.18 | -CHF0.17 | -5.56% (>-CHF0.01) | CHF804.45M/CHF814.33M | -CHF16.52M | 5027.93% (+CHF830.85M) | - | - | - |
17.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.48/CHF0.34 | CHF0.7 | -51.32% (-CHF0.36) | CHF929.15M/CHF1.01B | CHF31.48M | 3102.05% (+CHF976.53M) | - | - | - |
11.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF2.35/CHF3.03 | CHF2.3 | 31.73% (+CHF0.73) | CHF1.25B/CHF1.25B | CHF279.63M | 345.79% (+CHF966.93M) | - | - | - |
05.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF1.3/CHF1.11 | CHF1.34 | -17.24% (-CHF0.23) | CHF1.03B/CHF1.04B | CHF102.56M | 909.45% (+CHF932.77M) | - | - | - |
13.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | -CHF0.16/-CHF0.17 | CHF0.17 | -200.00% (-CHF0.33) | CHF785.22M/CHF801.77M | -CHF15.05M | 5428.22% (+CHF816.82M) | - | - | - |
18.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.65/CHF0.7 | CHF0.77 | -8.43% (-CHF0.06) | CHF922.53M/CHF954.47M | CHF65.36M | 1360.31% (+CHF889.11M) | - | - | - |
05.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF2.18/CHF2.3 | CHF2.35 | -2.35% (-CHF0.06) | CHF1.18B/CHF1.25B | CHF212.05M | 489.60% (+CHF1.04B) | - | - | - |
06.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF1.2/CHF1.34 | CHF1.02 | 30.63% (+CHF0.31) | CHF999.88M/CHF1.06B | CHF123.61M | 757.80% (+CHF936.74M) | - | - | - |
ראו עוד