תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.37/― | CHF2.29 | ― | CHF1.29B/― | ― | ― | - | - | - |
23.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.34/CHF0.36 | CHF0.21 | 70.37% (+CHF0.15) | CHF1.25B/CHF1.27B | CHF139.75M | 812.11% (+CHF1.13B) | |||
05.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.22/CHF0.19 | CHF0.4 | -52.94% (-CHF0.21) | CHF1.23B/CHF1.33B | CHF76.9M | 1635.88% (+CHF1.26B) | |||
23.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.24/CHF0.12 | CHF0.09 | 25.00% (+CHF0.02) | CHF1.19B/CHF1.23B | CHF52.86M | 2225.89% (+CHF1.18B) | |||
24.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.32/CHF2.29 | CHF0.16 | 1370.00% (+CHF2.14) | CHF1.13B/CHF1.16B | CHF804.62M | 44.66% (+CHF359.37M) | |||
24.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.23/CHF0.21 | CHF0.64 | -67.07% (-CHF0.43) | CHF1.11B/CHF1.1B | CHF85.73M | 1179.97% (+CHF1.01B) | |||
13.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.21/CHF0.4 | CHF0.06 | 537.50% (+CHF0.34) | CHF1.14B/CHF1.12B | CHF147.78M | 657.44% (+CHF971.55M) | |||
24.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.2/CHF0.09 | CHF1.82 | -94.85% (-CHF1.72) | CHF1.12B/CHF1.12B | CHF39.91M | 2695.72% (+CHF1.08B) | |||
25.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.21/CHF0.16 | CHF0.29 | -45.95% (-CHF0.13) | CHF1.08B/CHF1.06B | CHF62.54M | 1591.29% (+CHF995.12M) | |||
02.05.2024 | 2024 (רבעון 1) | CHF0.23/CHF0.64 | CHF0.15 | 331.58% (+CHF0.49) | CHF1.06B/CHF1.04B | CHF219.45M | 372.86% (+CHF818.25M) |
ראו עוד