תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.4/― | CHF0.31 | ― | CHF3.33B/― | ― | ― | - | - | - |
08.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.28/CHF0.31 | CHF0.54 | -42.37% (-CHF0.23) | CHF3.29B/CHF3.14B | CHF114.49M | 2641.60% (+CHF3.02B) | - | - | - |
04.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.08/CHF0.14 | CHF0.15 | -6.25% (>-CHF0.01) | CHF3.11B/CHF3.12B | CHF16.49M | 18805.56% (+CHF3.10B) | - | - | - |
04.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.29/CHF0.25 | CHF0.53 | -53.45% (-CHF0.28) | CHF3.18B/CHF3.11B | -CHF97.09M | 3299.06% (+CHF3.20B) | - | - | - |
01.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.39/CHF0.31 | CHF0.46 | -32.00% (-CHF0.15) | CHF3.44B/CHF3.2B | CHF109.91M | 2815.83% (+CHF3.09B) | - | - | - |
12.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.37/CHF0.54 | CHF0.38 | 40.48% (+CHF0.16) | CHF3.54B/CHF3.46B | CHF213.41M | 1521.03% (+CHF3.25B) | - | - | - |
05.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.12/CHF0.15 | -CHF0.11 | 233.33% (+CHF0.26) | CHF3.25B/CHF3.3B | -CHF139.22M | 2467.76% (+CHF3.44B) | - | - | - |
06.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.43/CHF0.53 | CHF0.38 | 41.46% (+CHF0.16) | CHF3.58B/CHF3.51B | CHF204.25M | 1618.39% (+CHF3.31B) | - | - | - |
01.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.39/CHF0.46 | CHF0.24 | 92.31% (+CHF0.22) | CHF3.63B/CHF3.6B | -CHF4.58M | 78700.00% (+CHF3.60B) | - | - | - |
08.05.2024 | 2024 (רבעון 1) | CHF0.3/CHF0.38 | CHF0.23 | 68.00% (+CHF0.16) | CHF3.54B/CHF3.48B | CHF142.89M | 2333.33% (+CHF3.33B) | - | - | - |
ראו עוד