תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF1.37/― | CHF1.32 | ― | CHF86.29B/― | ― | ― | - | - | - |
05.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1.53/CHF2.13 | CHF1.49 | 42.54% (+CHF0.63) | CHF82.42B/CHF87.43B | CHF2.45B | 3461.90% (+CHF84.98B) | |||
06.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF1.8/CHF2.12 | CHF1.85 | 14.22% (+CHF0.26) | CHF78.27B/CHF82.76B | CHF2.42B | 3312.91% (+CHF80.34B) | |||
10.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.83/CHF0.9 | CHF0.98 | -8.40% (-CHF0.08) | CHF85.45B/CHF87.08B | CHF2.42B | 3490.83% (+CHF84.65B) | |||
29.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF1.12/CHF1.32 | CHF0.9 | 46.79% (+CHF0.42) | CHF81.44B/CHF84.77B | -CHF3.28B | 2688.23% (+CHF88.05B) | |||
31.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF1.2/CHF1.49 | CHF1.51 | -1.09% (-CHF0.02) | CHF77.89B/CHF81.53B | CHF841.28M | 9590.70% (+CHF80.68B) | |||
01.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF1.4/CHF1.85 | CHF1.08 | 71.76% (+CHF0.77) | CHF77.19B/CHF77.96B | CHF1.47B | 5218.10% (+CHF76.49B) | |||
12.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.75/CHF0.98 | CHF1.75 | -43.87% (-CHF0.77) | CHF80B/CHF80.34B | CHF1.35B | 5830.90% (+CHF78.99B) | |||
06.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF1.18/CHF0.9 | CHF1.82 | -50.68% (-CHF0.92) | CHF76.42B/CHF78.62B | CHF71.69M | 109565.52% (+CHF78.54B) | |||
07.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF1.43/CHF1.51 | CHF1.82 | -17.19% (-CHF0.31) | CHF75.32B/CHF75.25B | CHF1.46B | 5059.55% (+CHF73.79B) |
ראו עוד