תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | CHF0.83/― | CHF0.79 | ― | CHF1.91B/― | ― | ― | - | - | - |
27.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF1.12/CHF1.19 | CHF0.77 | 54.84% (+CHF0.42) | CHF1.85B/CHF1.81B | CHF101.75M | 1674.80% (+CHF1.70B) | |||
28.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.3/CHF0.31 | CHF0.59 | -47.89% (-CHF0.28) | CHF1.55B/CHF1.51B | CHF99.27M | 1424.17% (+CHF1.41B) | |||
28.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.91/CHF0.93 | CHF0.84 | 10.78% (+CHF0.09) | CHF2.03B/CHF2.26B | CHF281.27M | 702.94% (+CHF1.98B) | |||
05.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.77/CHF0.79 | CHF0.72 | 9.20% (+CHF0.07) | CHF1.56B/CHF1.85B | CHF239.08M | 672.66% (+CHF1.61B) | |||
30.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.71/CHF0.77 | CHF0.69 | 10.71% (+CHF0.07) | CHF1.53B/CHF1.67B | CHF229.15M | 629.60% (+CHF1.44B) | |||
31.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.56/CHF0.59 | CHF0.55 | 7.58% (+CHF0.04) | CHF1.44B/CHF1.52B | CHF166.28M | 814.43% (+CHF1.35B) | |||
24.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.83/CHF0.84 | CHF0.8 | 5.15% (+CHF0.04) | CHF1.85B/CHF2.02B | CHF251.49M | 704.93% (+CHF1.77B) | |||
06.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.72/CHF0.72 | CHF0.87 | -17.14% (-CHF0.15) | CHF1.79B/CHF1.65B | CHF219.23M | 650.57% (+CHF1.43B) | |||
31.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.64/CHF0.69 | CHF0.5 | 37.70% (+CHF0.19) | CHF1.56B/CHF1.44B | CHF209.3M | 588.93% (+CHF1.23B) |
ראו עוד