תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF0.87/― | CHF0.51 | ― | CHF7.39B/― | ― | ― | - | - | - |
06.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1.18/CHF1.27 | CHF0.42 | 202.82% (+CHF0.85) | CHF7.85B/CHF8.7B | CHF2.66B | 227.36% (+CHF6.04B) | - | ||
07.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.62/CHF0.69 | CHF0.68 | 0.86% (<+CHF0.01) | CHF6.25B/CHF6.38B | CHF795.74M | 701.93% (+CHF5.59B) | - | ||
05.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.39/CHF0.48 | CHF0.55 | -11.83% (-CHF0.06) | CHF5.71B/CHF5.67B | CHF3.13B | 81.20% (+CHF2.54B) | - | ||
06.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.46/CHF0.51 | CHF0.57 | -11.34% (-CHF0.06) | CHF5.7B/CHF5.62B | CHF354.19M | 1486.00% (+CHF5.26B) | - | ||
07.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.37/CHF0.42 | CHF0.52 | -19.32% (-CHF0.10) | CHF5.15B/CHF5.13B | CHF1.45B | 253.72% (+CHF3.68B) | - | ||
08.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.61/CHF0.68 | CHF0.4 | 69.34% (+CHF0.28) | CHF6.01B/CHF6.46B | CHF1.45B | 345.04% (+CHF5.01B) | - | ||
06.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.55/CHF0.55 | CHF0.69 | -20.51% (-CHF0.14) | CHF5.58B/CHF5.59B | CHF671.77M | 731.99% (+CHF4.92B) | - | ||
31.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.54/CHF0.57 | CHF0.76 | -25.10% (-CHF0.19) | CHF5.35B/CHF5.25B | CHF1.34B | 292.45% (+CHF3.91B) | - | ||
01.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.47/CHF0.52 | CHF0.34 | 54.66% (+CHF0.18) | CHF5.08B/CHF5.34B | CHF1.01B | 427.76% (+CHF4.33B) | - |
ראו עוד