תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | CHF0.2/― | CHF0.2 | ― | CHF2.68B/― | ― | ― | - | - | - |
28.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF0.24/CHF0.22 | CHF0.24 | -6.90% (-CHF0.02) | CHF2.69B/CHF2.7B | CHF278.61M | 868.94% (+CHF2.42B) | |||
29.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.26/CHF0.27 | CHF0.27 | 0.00% (CHF0.00) | CHF2.73B/CHF2.74B | CHF330.8M | 729.78% (+CHF2.41B) | |||
29.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.2/CHF0.2 | CHF0.24 | -17.24% (-CHF0.04) | CHF2.51B/CHF2.53B | CHF248.24M | 919.81% (+CHF2.28B) | |||
03.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.2/CHF0.2 | CHF0.2 | 0.00% (CHF0.00) | CHF2.43B/CHF2.45B | CHF271.28M | 801.55% (+CHF2.17B) | |||
29.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.23/CHF0.24 | CHF0.22 | 7.41% (+CHF0.02) | CHF2.47B/CHF2.46B | CHF313.22M | 686.03% (+CHF2.15B) | - | ||
23.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.27/CHF0.27 | CHF0.28 | -2.94% (>-CHF0.01) | CHF2.55B/CHF2.51B | CHF357.51M | 602.41% (+CHF2.15B) | - | ||
23.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.23/CHF0.24 | CHF0.22 | 8.61% (+CHF0.02) | CHF2.41B/CHF2.36B | CHF316.91M | 643.73% (+CHF2.04B) | - | ||
04.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.2/CHF0.2 | CHF0.17 | 20.77% (+CHF0.04) | CHF2.34B/CHF2.33B | CHF271.96M | 757.63% (+CHF2.06B) | - | ||
29.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.2/CHF0.22 | CHF0.19 | 18.94% (+CHF0.04) | CHF2.31B/CHF2.29B | CHF317.56M | 621.13% (+CHF1.97B) | - |
ראו עוד