תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | CHF1.05/― | CHF1.68 | ― | CHF2.17B/― | ― | ― | - | - | - |
03.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF2.3/CHF2.35 | CHF2.28 | 3.24% (+CHF0.07) | CHF2.27B/CHF4.57B | CHF508.53M | 798.73% (+CHF4.06B) | - | - | - |
03.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF1.7/CHF1.68 | CHF1.37 | 22.97% (+CHF0.31) | CHF2.13B/CHF4.3B | CHF357.17M | 1105.17% (+CHF3.95B) | - | - | - |
06.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF2.48/CHF2.28 | CHF2.37 | -3.89% (-CHF0.09) | CHF2.34B/CHF4.79B | CHF509.45M | 839.86% (+CHF4.28B) | - | - | - |
27.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF1.5/CHF1.37 | CHF1.21 | 12.98% (+CHF0.16) | CHF2.11B/CHF4.31B | CHF304.56M | 1316.67% (+CHF4.01B) | - | - | - |
07.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF2.56/CHF2.37 | CHF1.78 | 33.16% (+CHF0.59) | CHF2.4B/CHF4.78B | CHF537.14M | 789.18% (+CHF4.24B) | - | - | - |
29.02.2024 | 2023 (רבעון 4) | CHF1.29/CHF1.21 | CHF1.24 | -2.24% (-CHF0.03) | CHF2.03B/CHF4.16B | CHF143.98M | 2791.67% (+CHF4.02B) | - | - | - |
03.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | CHF2.32/CHF1.78 | CHF2.05 | -13.06% (-CHF0.27) | CHF2.21B/CHF4.56B | CHF535.29M | 751.03% (+CHF4.02B) | - | - | - |
01.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | CHF1.06/CHF1.24 | CHF1.08 | 14.53% (+CHF0.16) | CHF1.93B/CHF3.99B | CHF239.96M | 1562.69% (+CHF3.75B) | - | - | - |
04.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | CHF1.64/CHF2.05 | CHF1.61 | 27.59% (+CHF0.44) | CHF1.78B/CHF4.13B | CHF456.85M | 804.24% (+CHF3.67B) | - | - | - |
ראו עוד