תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.10.2026 | 2027 (רבעון 1) | CHF2.29/― | CHF2.06 | ― | CHF4.52B/― | ― | ― | - | - | - |
29.07.2026 | 2026 (רבעון 4) | CHF2.14/CHF2.18 | CHF1.87 | 16.81% (+CHF0.31) | CHF4.49B/CHF4.52B | CHF808.26M | 459.35% (+CHF3.71B) | |||
29.04.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF2.72/CHF2.78 | CHF2.53 | 10.13% (+CHF0.26) | CHF4.83B/CHF4.91B | CHF1.12B | 336.77% (+CHF3.78B) | |||
28.01.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF2.13/CHF2.16 | CHF1.94 | 11.49% (+CHF0.22) | CHF4.41B/CHF4.43B | CHF877.14M | 404.64% (+CHF3.55B) | |||
29.10.2025 | 2026 (רבעון 1) | CHF2.01/CHF2.06 | CHF1.92 | 6.87% (+CHF0.13) | CHF4.24B/CHF4.27B | CHF836.67M | 410.88% (+CHF3.44B) | |||
30.07.2025 | 2025 (רבעון 4) | CHF1.84/CHF1.87 | CHF1.73 | 8.13% (+CHF0.14) | CHF4.17B/CHF4.23B | CHF752.09M | 463.01% (+CHF3.48B) | |||
30.04.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF2.46/CHF2.53 | CHF2.38 | 6.25% (+CHF0.15) | CHF4.54B/CHF4.59B | CHF1.03B | 344.42% (+CHF3.55B) | |||
29.01.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF1.89/CHF1.94 | CHF1.76 | 10.33% (+CHF0.18) | CHF4.11B/CHF4.17B | CHF795.54M | 424.13% (+CHF3.37B) | |||
30.10.2024 | 2025 (רבעון 1) | CHF1.82/CHF1.92 | CHF1.72 | 12.02% (+CHF0.21) | CHF3.94B/CHF3.99B | CHF789.84M | 405.35% (+CHF3.20B) | |||
31.07.2024 | 2024 (רבעון 4) | CHF1.7/CHF1.73 | CHF1.56 | 10.58% (+CHF0.17) | CHF3.92B/CHF3.94B | CHF684.95M | 475.00% (+CHF3.25B) |
ראו עוד