תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.65/― | CHF0.62 | ― | CHF1.4B/― | ― | ― | - | - | - |
04.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.71/CHF0.69 | CHF0.7 | -1.81% (-CHF0.01) | CHF830.91M/CHF1.45B | CHF142.62M | 919.12% (+CHF1.31B) | - | - | - |
31.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.61/CHF0.62 | CHF0.57 | 8.96% (+CHF0.05) | CHF1.34B/CHF1.27B | CHF119.38M | 962.04% (+CHF1.15B) | - | - | - |
28.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.69/CHF0.7 | CHF0.72 | -2.35% (-CHF0.02) | CHF1.45B/CHF1.38B | CHF207.25M | 564.82% (+CHF1.17B) | - | - | - |
30.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.59/CHF0.57 | CHF0.57 | 0.37% (<+CHF0.01) | CHF1.37B/CHF1.28B | CHF124.05M | 932.68% (+CHF1.16B) | - | - | - |
29.02.2024 | 2023 (רבעון 4) | CHF0.68/CHF0.72 | CHF0.7 | 3.34% (+CHF0.02) | CHF1.48B/CHF1.42B | CHF108.14M | 1211.29% (+CHF1.31B) | - | - | - |
01.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | CHF0.53/CHF0.57 | CHF0.43 | 31.85% (+CHF0.14) | CHF1.29B/CHF1.38B | CHF133.71M | 931.59% (+CHF1.25B) | - | - | - |
01.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | CHF0.6/CHF0.7 | CHF0.39 | 81.27% (+CHF0.31) | CHF1.38B/CHF1.46B | CHF128.72M | 1034.87% (+CHF1.33B) | - | - | - |
28.07.2022 | 2022 (רבעון 2) | CHF0.42/CHF0.43 | CHF0.37 | 16.38% (+CHF0.06) | CHF1.1B/CHF1.16B | CHF97.74M | 1089.47% (+CHF1.06B) | - | - | - |
02.03.2022 | 2021 (רבעון 4) | CHF0.28/CHF0.39 | CHF0.46 | -15.78% (-CHF0.07) | CHF822.21M/CHF1.1B | CHF81.5M | 1245.31% (+CHF1.01B) | - | - | - |
ראו עוד