תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF0.48/― | CHF0.59 | ― | CHF326.87M/― | ― | ― | - | - | - |
04.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.46/CHF0.57 | CHF0.39 | 46.81% (+CHF0.18) | CHF327.17M/CHF338.63M | CHF37.99M | 791.30% (+CHF300.64M) | |||
05.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.64/CHF0.73 | CHF0.55 | 33.33% (+CHF0.18) | CHF355.23M/CHF366.71M | CHF276.69M | 32.54% (+CHF90.03M) | |||
10.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.46/CHF0.61 | CHF0.44 | 39.62% (+CHF0.17) | CHF330.79M/CHF347.72M | CHF30.56M | 1037.84% (+CHF317.16M) | |||
04.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.44/CHF0.59 | CHF0.57 | 4.35% (+CHF0.02) | CHF335.56M/CHF343.59M | CHF33.04M | 940.00% (+CHF310.55M) | |||
05.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.33/CHF0.39 | CHF0.53 | -26.56% (-CHF0.14) | CHF330.08M/CHF336.98M | CHF7.43M | 4433.33% (+CHF329.55M) | |||
06.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.46/CHF0.55 | CHF0.47 | 15.79% (+CHF0.07) | CHF349.54M/CHF345.24M | CHF36.34M | 850.00% (+CHF308.90M) | |||
11.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.35/CHF0.44 | CHF0.46 | -5.36% (-CHF0.02) | CHF343.82M/CHF337.81M | CHF20.65M | 1536.00% (+CHF317.16M) | |||
04.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.46/CHF0.57 | CHF0.35 | 64.29% (+CHF0.22) | CHF345M/CHF363.41M | CHF26.43M | 1275.00% (+CHF336.98M) | |||
05.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.43/CHF0.53 | CHF0.4 | 33.33% (+CHF0.13) | CHF368.13M/CHF360.11M | CHF30.56M | 1078.38% (+CHF329.55M) |
ראו עוד